Infolinka 0914 333 378

       Záložňa Peniaze – Záložňa s.r.o. funguje veľmi jednoducho a náš tím poskytuje kvalifikované služby v oblasti záložníctva na vysokej profesionálnej úrovni. Všetko je pripravené pre Vašu pohodlnosť a tak aby založenie prebehlo čo najrýchlejšie, diskrétne aj výhodne – poskytujeme pre svojich klientov bezkonkurenčne najvýhodnejšie podmienky.

 

Postup je veľmi jednoduchý:

 

  1. Na našej stránke TU vyberte čo chcete založit a zašlete nám opísanie veci spolu s fotografiami ak máte a  so sumou ktorú chcete obdržať za danú vec.

  2. Pracovníci Peniaze – Záložňa s.r.o. následne Vašu žiadosť a vec ohodnotia a v prípade záujmu Vám zašlú na ňu konkrétnu ponuku s maximálnou výškou finančnej odmeny.

  3. V prípade ak s ponukou, ktorú obdržíte od Peniaze – Záložňa s.r.o., súhlasíte treba nám preposlať svoj súhlas na e-mail.

  4. Ďalej Vás budú pracovníci Peniaze – Záložňa s.r.o. telefonicky kontaktovať na uvedenom telefónnom čísle a vysvetlia Vám podrobne ďalšie postupy.

 

 

       Na uzatvorenie záložnej zmluvy je podmienkou minimálny vek 18 rokov a platný občiansky preukaz SK s trvalým pobytom na území SR.

 

      Zmluvné obdobie klient vyberá samostatne a to buď 7, 14, 21 alebo 28 kalendárnych dní. Ak sa klient rozhodne, že chce mať u nás založenú vec dlhšie obdobie môže predĺžiť lehotu a to tak, že uhradí príslušný poplatok podľa Obchodných podmienok. Výška poplatku je uvedená v Obchodných podmienkach Peniaze – Záložňa s.r.o. a závisí od výšky hodnoty založenej veci a lehoty založenia veci.

 

       Výhodou  online záložne Peniaze – Záložňa s.r.o. patrí možnosť nechať si urobiť cenovú ponuku online bez návštevy spoločnosti – čo určite ušetrí Váš čas a zníži náklady.

 

        Informujeme Vás, že možnosť uloženia do zálohy a hodnota sa posudzujú u každej veci individuálne.

 

       Spoločnosť Peniaze – Záložňa s.r.o. si vyhradzuje právo odmietnuť založiť akúkoľvek vec bez udania dôvodu.

Peniaze - Záložňa s.r.o. 

IČO: 46 635 637

Sídlo: Dlhá 927/95A, 010 09 Žilina

Infolinka: 0914 333 378

E-mail: info@peniaze-zalozna.sk

 

 

Bankové účty:

Všeobecná úverová banka, a.s. (VÚB)

IBAN: SK93 0200 0000 0037 0222 3851

Poštová banka, a.s. (PB)

IBAN: SK78 6500 0000 0000 2056 5084

 

       Potrebujete získať peniaze a neviete ako na to. Prichádzame s jedinečnou ponukou online záložne,  kde rýchlo a pohodlne získate peniaze bez zbytočných papierovačiek a len u nás získate peniaze za jasne stanovených podmienok bez návštevy pobočky.
      

       Peniaze – Záložňa s.r.o zoberie do zálohy aj na prvý pohľad veci, ktoré nie sú štandardné a Vy si myslíte, že  ich nie je možné založiť.

 

       Spoločnosť  Peniaze – Záložňa s.r.o  tento problém s peniazmi vyrieši za Vás – ak ste vlastníkom domény alebo ste bloger a máte svoj blog alebo vlastníte  registrovanú značku – založíte ju u nás. Za toto všetko len  u nás môžete získať  reálne peniaze na svoj bankový  účet.

Spokojní klienti

Natália

Dcéra chcela veľmi študovať na vysokej škole, prvotné náklady na štúdium sú veľmi vysoké.

 

Našťastie som v tom nebola sama.

 

Pomohla mi spoločnosť Peniaze – zálo

Peter

Ak by sa ma niekto z mojich známych spýtal, na koho sa môžu obrátiť  keď budú mať finančné problémy, bez zaváhania poviem Peniaze – Záložňa, s.r.o. a prečo je to tak?

 

Pretože, vždy viete všetky dôležité informácie,  je to rýchle, veľmi jednoduché a peniaze máte ihneď k dispozícií 

Martin

Dostal som nečakane výpoveď v práci.

 

Na internete som si našiel službu Peniaze - Záložňa, s.r.o. všetko som si podrobne prečítal a povedal som si, že využijem ich služby.

 

Som nadmieru spokojný, pomohla mi keď som to najviac potreboval.

 

Momentálne už mám novú prácu, ale na Peniaze - Záložňa, s.r.o. nedám dopustiť.

Lenka

Som slobodná mamička s dvoma deťmi a stalo sa mi, že mi chýbali peniaze na chod domácnosti.

 

Veľmi mi pomohla spoločnosť Peniaze - Záložňa, s.r.o. Znova som mohla pokojne zaspávať a mať nejaké peniaze navyše.  

Miroslav

Peniaze - Záložňa, s.r.o. môžem vrelo odporúčať všetkým.

 

Už viac krát mi pomohla z mojich finančných problémov.

 

Je to vždy rýchle, jednoduché a pracovníci Peniaze - Záložňa, s.r.o. sú vždy príjemní a ústretoví.