Infolinka 0914 333 378

       V našej spoločnosti môžete založiť okrem rôznych hnuteľných vecí aj ďalšie neštandardné veci ako je doménové meno, ochranná známka, patent, obchodný podiel, pohľadávka, karta partnerov.

 

       V spoločnosti Peniaze – Záložňa s.r.o je možné založiť viac vecí naraz, ale na jednu vec je možné uzatvoriť len jednu záložnú zmluvu. Počas trvania jednej záložnej zmluvy nie je možné uzatvoriť ďalšiu, až po uplynutí predchádzajúcej zmluvy danej veci. Môžete u nás súčasne založiť napríklad hnuteľnú vec, kartu partnerov, doménové meno, ochrannú známku alebo patent, Váš obchodný podiel či pohľadávku, ale na každú vec sa vzťahuje len jedna zmluva a jedna výška poskytnutých finančných prostriedkov, ktorú nie je možné nijako navyšovať. Jednu vec môže založiť len jedna osoba, to znamená že nie je možné, aby viacero osôb založilo tú istú vec a boli im poskytnuté finančné prostriedky, zabezpečené touto vecou.

 

       Štandardne spoločnosť Peniaze – Záložňa s.r.o berie do zálohy veci v maximálnej hodnote 750 EUR. Cenu založenej veci určujú naši vyškolení zamestnanci a v zložitejších prípadoch odborníci z danej oblasti. Samozrejme Vaše podnety na veci, ktoré by ste mali záujem založiť nám môžete posielať a určite budeme nad nimi uvažovať a budete informovaní o výsledku.

Peniaze - Záložňa s.r.o. 

IČO: 46 635 637

Sídlo: Dlhá 927/95A, 010 09 Žilina

Infolinka: 0914 333 378

E-mail: info@peniaze-zalozna.sk

 

 

Bankové účty:

Všeobecná úverová banka, a.s. (VÚB)

IBAN: SK93 0200 0000 0037 0222 3851

Poštová banka, a.s. (PB)

IBAN: SK78 6500 0000 0000 2056 5084

 

       Potrebujete získať peniaze a neviete ako na to. Prichádzame s jedinečnou ponukou online záložne,  kde rýchlo a pohodlne získate peniaze bez zbytočných papierovačiek a len u nás získate peniaze za jasne stanovených podmienok bez návštevy pobočky.
      

       Peniaze – Záložňa s.r.o zoberie do zálohy aj na prvý pohľad veci, ktoré nie sú štandardné a Vy si myslíte, že  ich nie je možné založiť.

 

       Spoločnosť  Peniaze – Záložňa s.r.o  tento problém s peniazmi vyrieši za Vás – ak ste vlastníkom domény alebo ste bloger a máte svoj blog alebo vlastníte  registrovanú značku – založíte ju u nás. Za toto všetko len  u nás môžete získať  reálne peniaze na svoj bankový  účet.

Spokojní klienti

Natália

Dcéra chcela veľmi študovať na vysokej škole, prvotné náklady na štúdium sú veľmi vysoké.

 

Našťastie som v tom nebola sama.

 

Pomohla mi spoločnosť Peniaze – zálo

Peter

Ak by sa ma niekto z mojich známych spýtal, na koho sa môžu obrátiť  keď budú mať finančné problémy, bez zaváhania poviem Peniaze – Záložňa, s.r.o. a prečo je to tak?

 

Pretože, vždy viete všetky dôležité informácie,  je to rýchle, veľmi jednoduché a peniaze máte ihneď k dispozícií 

Martin

Dostal som nečakane výpoveď v práci.

 

Na internete som si našiel službu Peniaze - Záložňa, s.r.o. všetko som si podrobne prečítal a povedal som si, že využijem ich služby.

 

Som nadmieru spokojný, pomohla mi keď som to najviac potreboval.

 

Momentálne už mám novú prácu, ale na Peniaze - Záložňa, s.r.o. nedám dopustiť.

Lenka

Som slobodná mamička s dvoma deťmi a stalo sa mi, že mi chýbali peniaze na chod domácnosti.

 

Veľmi mi pomohla spoločnosť Peniaze - Záložňa, s.r.o. Znova som mohla pokojne zaspávať a mať nejaké peniaze navyše.  

Miroslav

Peniaze - Záložňa, s.r.o. môžem vrelo odporúčať všetkým.

 

Už viac krát mi pomohla z mojich finančných problémov.

 

Je to vždy rýchle, jednoduché a pracovníci Peniaze - Záložňa, s.r.o. sú vždy príjemní a ústretoví.